pondelok 24. decembra 2012

Najhoršie inšpirácie pre vianočné pozdravy


V tieto sviatočné dni sú emaily a Facebook zaplavené vianočno-novoročnými prianiami. Ak už má niekto dieťa, tak najčastejšie sa na pozdrave ocitne práve jeho fotka. Nie som výnimka a niekoľkým šťastlivcom pristál vianočný pozdrav s mojím ňuňuňu synom v emailovej schránke.

Ak ste práve s hrôzou zistili, že ste vianočný pozdrav neurobili, nie je ešte neskoro. Rýchlo do práce a nechajte sa inšpirovať tým najhorším z internet. Odporúčam najmä stránku awkwardfamilyphotos.com. Pre špecifické skupiny som urobila výber.PRE RODIČOV V OČAKÁVANÍPRE BEZDETNÝCH KRESŤANOVPRE DETNÝCH
PRE TÝCH, ČO MAJÚ PSOV AKO DETIPRE TÝCH, ČO MAJÚ MAČKY AKO DETI


PRE TÝCH, ČO MAJÚ OPICE AKO DETI

PRE TÝCH, ČO DEŤOM KLAMÚ, AKO JE TO S DARČEKMI


BONUS PRE APPLISTOV

Ak nemáte čas, teraz vyrábať vianočný pozdrav, nechajte to na svoje staršie dieťa.

Úplne posledná inšpirácia je pre kohokoľvek, kto sa chce riadiť heslom "If you can't beat them, join them". Jeden otecko od roku 2005 vytvára originálne photoshopové pozdravy. A ku každému má aj making of s originálnou hudbou. Môj favorit je z roku 2009.

2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012


Tak šťastné a veselé!

2 komentáre :

  1. my sme tento rok vianocny pozdrav tak ako sa patri na spankovo-deprivovanych cerstvych rodicov nestihli... mozno posleme novorocny :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Moj vianocny pozdrav mi trvalo vytvorit asi 3 minuty. Nasadila som synovi baranicu, dala vianocny podbradnik, odfotila iPhonom, svacla do iPhoto, hodila do sablony, napisala stastne a vesele a bolo.

      Odstrániť