streda 21. augusta 2013

15 produktov pre bezstarostné rodičovstvo


Rodičovstvo je ťažká vec a je úplne prirodzené, že existuje snaha o jeho uľahčenie. Na svete je množstvo výrobkov a ja vyberám 15 najužitočnejších. Otvorte peňaženky rodičia a pripravte sa na bezstarostné rodičovstvo.

15. Prestaň si cmúľať ten palec, inak ti ho strčím do tej plastovej veci
Jeden deň sa radujete, ako si dieťa krásne cmúľa palec, o 5 rokov vás z toho ide poraziť, hlavne ak vás všetky staré mamy presviedčajú, že ich deti to nikdy nerobili. Tu nie je inej pomoci len tento dizajnový produkt za 70 dolárov.
tguard.com

14. Umyť dieťa je náročné
Jednoduchšie je umyť plastovú čiapku, ktorú mu nasadíte pred každým jedlom. Totálne skvelý darček za 11 dolárov, pozrite, ako skvelo vyzerá to dieťa na narodeninovej fotke. Nezabudnite si tú fotku dať ako profilovú na Facebooku.
crumbcap.com

13. Vysušiť dieťa je náročné
Vysušiť zadok uterákom je také komplikované, ventilátorom je to určite jednoduchšie. Momentálne nedostupný, určite preto, že bol oň veľký záujem.
blu.stb.s-msn.com

12. Bezpečnosť na prvom mieste
Aj keď toto je skôr o tom, aby sa vám to decko nemrvilo, netočilo, kým ho prebalíte. Len či ho narvať do tohto netrvá dlhšie než samotné prebalenie. Zistíte len za 36 dolárov.
hulabye.com

11. Moja bezpečnosť na prvom mieste
Produkt za 10 dolárov určený najmä pre rodičov chlapcov, ktorých dostrel vie byť nebezpečný. Pre menej solventných rodičov odporúčam trénovať postreh a tým močovým strelám sa naučiť vyhýbať. Vytrénovaný postreh sa vám zíde na chytanie dieťaťa, keď padá z prebaľovacej podložky.
scallywags-island.ca

10. Helma na bežné nosenie
Dieťa chodí či lozí, absolútne si nevšíma rohy stolov, občas tresne do steny, spadne z gauča na hlavu. Vtedy si nejeden rodič pomyslí, že helma na nosenie doma by bodla, nech má chvíľu kľud. Tramtarará, len za 43 dolárov. Pre úzkostlivých rodičov existujú aj kolenačky.
babysfirstheadgear.com

9. Už aby sa kŕmilo samo
Kojiť dieťa? Pche, s fľaškou v držiaku za 40 dolárov je to jednoduchšie.
stuff4multiples.com
baolaichau.vn

8. Keď príroda volá
Idete na nákupy do Tesca a keďže sa tam preberáte zhnitými paradajkami dlhšiu dobu, treba vám ísť na WC. Ale čo s dieťaťom? Ľahká pomoc, zaveste ho na dvere. Za 40 dolárov dobrá investícia. Ale len ak dieťa na tých dverách potom nezabudnete. To by potom v Tescu vyhlasovali: "Prosíme, otca/matku, ktorý/á zabudol/la svoje dieťa zavesená na záchodových dverách, aby si ho vyzdvihol/a na informáciách."
mommysentials.com

7. Výrobok pre rodičov, ktorí nemajú čuchové receptory
Tento detektor dáte do plienky a keď sa dieťa pokaká, začne pípať. Ostatným postačí čuch a ušetria 99 hongkongských/hongkonžských? dolárov.
hktdc.com

6. Domáci kurz plávania
Kurzy plávanie čľapkania pre batoľatá sú drahé a toto koleso stojí necelé 4 libry a dokonca má mať relaxačné účinky. Veď sa pozrite na to zrelaxované dieťa.
vanillajoy.com

5. Analyzátor detského plaču
Rodičovstvo nikdy nebolo jednodušie. Dieťa plače na 15 % - nudí sa. Dieťa plače na 32 % - stále sa nudí. Dieťa plače na 55 % - stále sa nudí a už začína byť hladné. Dieťa plače na 78 % - dieťa sa fest nudí, je vyhladované a posraté. Dieťa plače na 100 % - ale veď v návode nepísali, že to len analyzuje a že zvyšok už za vás neurobí. 60 dolárov.
thingamababy.com

4. Ale fakt že sa mi nechce umývať moje dieťa
Tieto rukavice sú určené na verejné toalety, kde má dieťa tendenciu obchytkávať všetko a vy by ste mu tie ruky potom museli umyť. Rukavice na jedno použitie za 4,59 dolárov vyriešia aj tento problém. Z ekonomického aj ekologického hľadiska by som ale osobne uprednostnila zavesenie dieťaťa na dvere.
macandcool.com

3. Keď môžu mať psy kočíky, tak môžu mať deti vodítka
Stretnete v nákupnom centre kámošku, trochu sa zakecáte a dieťa sa medzitým rozbehne k hračkárstvu na druhom konci centra. Nezabehne však ďaleko, po 4 metroch behu ním trhne, spadne na zem a vám ho stačí revajúce len pritiahnuť po zemi (8 dolárov). A keď potrebujete mať obe ruky voľné, tak je tu vodítko, ktoré si pripnete o pás (40 dolárov). Alebo tiež návrat ľadviniek, yesssss.

inventiveparent.com
2. Držať svoje bábätko je fakt nuda
Dlho som zvažovala, či nedám toto na prvé miesto, ale nakoniec si ho vyslúžil iný výrobok. Bábätko ozaj nemožno držať celý čas na rukách, takáto náhrada v podobe mega rukových vankúšov za 45 dolárov. Alternatívna náhrada je deka z Ikey.
thingamababy.com
1. Neviem variť a už tobôž párky krájať
Na vrchol rebríčka sa dostal krájač párkov. Pokiaľ máte jedno dieťa, ktoré zje jeden párok každý deň a na jeho pokrájanie takto ušetríte 3 sekundy, ročne ušetríte 18 minút a 15 sekúnd, čo je napríklad jedna epizóda Krok za krokom. Len si tú epizódu musíte pozrieť rozkúskovanú po troch sekundách. Ale to stojí za tých 11 dolárov. Ak chcete ušetriť ešte viac času, skúste aj krájač banánov.

amazon.com
Žartovný bonus
Napájadlo do postieľky. Myslené ako vtipný darček pre budúcich rodičov. Škoda, že ej to len tá krabica za 8 dolárov, niektorí rodičia by to určite radi použili.
prankpack.com

Skutočne užitočný bonus
Kým dieťa chce, respektíve si nie je vedomé, že pomáha, treba ho na to využiť. Loziaci mop je jednoducho skvelý vynález a len za 40 dolárov.
betterthanpants.com

iBonus
Ten čas, kedy deti budú vychovávať prístroje a roboty sa blíži, vytrvajte rodičia. Dovtedy skúste tento nočník s držadlom na iPad, určite ten iPad dieťa naučí na ten nočník chodiť. Hoc aj bezdôvodne a to za 37 dolárov.
osxdaily.com

Japonský bonus
Každý hlt by mal byť prežutý aspoň 20-krát, hovoria všetky múdre články v ženských magazínoch. Aby ste to svojmu dieťaťu nemuseli počítať, Japonci vymysleli toto počitadlo žuvov. Ak teda nemá vaše dieťa traumu zo strojčeka na zuby, toto mu ju určite dodá a to len za 11550 jenov.
core77.com

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára