pondelok 7. apríla 2014

To sú tie ženy na materskej


Zdroj: wilpf.org

Katka Molnárová je super ženská. Založila úspešnú firmu ONLINE TORO, v roku 2011 získala titul Ežena roka  a teraz je už aj matka. Dávnejšie sme sa dohadovali, že dáme stretko s ratolesťami a pokecáme o online svete, ale nikdy sa nedarilo. Ale nedávno sme zistili, že obe bývame v Senci, tak sme si pomysleli, že stretnutie bude jednoduchšie. Takto však vyzerala naša chat konverzácia:

Katka: V stredu mám voľno.
Ja: V stredu mám cvičenie a potom jedno pracovné stretnutie.
Katka: Ja pracujem pondelky, štvrtky a piatky. V utorky chodíme plávať na obed, ale od cca druhej sa mi dá (akurát tento týždeň nie, lebo vybavujem doklady).
Ja: My plávame pondelok, utorok učím, streda cvičenia a pracovné stretnutia, ale dajme si predbežne budúcu stredu poobede, nedám si tam žiadne stretnutie.
Katka: OK, tak si to šupnem do kalendára.
....
Katka: Nieeee, zabudla som, každú druhú stredu robíme ONLINE KLUB na Ekonomickej univerzite, akurát budúca streda od 15.00. Tak streda 26.3. poobede? Môže byť?
Ja: Môže byť, mám v kalendári. Ešte nikdy som si nedohodla kočíkovanie s niekym dva týždne dopredu.

Tak sme sa dohodli. V daný deň sa ale moje dieťa just rozhodlo nespať do 14.00 ako zvyčajne, ale do 15.30, takže sme to radšej zrušili, keďže som potom na 16.30 mala servis auta.

Najnovšie sme dohodnuté na utorok ísť hrať squash. Bez detí. Tak držte palce, nech nám to vyjde.

A pointa? Môžeme od seba bývať 300 metrov, ale keď sme dve pracujúce matky, ísť spolu kočíkovať také jednoduché nebude.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára