štvrtok 4. septembra 2014

10 módnych doplnkov, ktoré nemôžu chýbať žiadnym rodičom a ich deťom


Ak kupujete oblečenie pre svoje deti v Tescu v nedeľu so zľavou, alebo na bazári Modrej kobyly, alebo ste ho podelili, tento blog post nie je pre vás.

Ak naopak miniete celý kredit na manželovej kreditke na predražené detské handry v Nexte, ktoré krpec oblečie raz a to presne na to fotenie u profesionálneho fotografa, počas ktorého sa krpec nie a nie usmiať, povracia sa a musíte ho aj tak navliecť do záložného bieleho body (z Tesca), ktoré ma fotograf nachystané, tak čítajte ďalej. Tieto veci by nemali u vás doma chýbať.

10. Pre otecka
Manžetové gombíky so sono snímkou vášho dieťaťa. Vôbec neprekáža, že na snímke ledva rozoznať hlavu, veď na tom mini-pidi priestore gombíka to bude ešte menej vidno. 65 dolárov.
Zdroj: medgadget.com
9. Pre kojacu mamičku
Kojenie netrvá večne, čo tak si uchovať vzorku svojho mlieka navždy? Mám taký pocit, že toto na Sashe.sk ešte nenájdete, unudené matky, diera na trhu, ktorá ju zaplní? Ceny rôzne, tento je za 82 dolárov.

Zdroj: mommymilkcreations.com

8. Pre snažilku
Náušnice v tvare spermií alebo vaječníkov dajú svetu hneď vedieť, že sa snažíte počať dieťa. Neodporúčam však na firemné večierky, aby sa vás šovinistický šéf nezbavil ešte pred otehotnením. Ale na nejaké tie plesy určite áno. Predstavte si začiatok tej konverzácie: "To čo máš na uchu? - Spermiu." Len za 85 dolárov.
Zdroj: lunaparc.com
Zdroj: lunaparc.com
7. Pre naturalistickú mamičku
Nosiť brošňu v tvare maternice, krčka maternice alebo placentu musí byť, hm, ako to povedať, zaujímavé. Len nechápem, prečo tento výrobca úplne vynecháva mužov. Nenašla som brošňu v tvare penisu ani semenníkov. Od 16 dolárov.
Zdroj: etsy.com
Zdroj: etsy.com
Zdroj: etsy.com
6. Pre rozmaznané bábätko
Plače a plače a plače. Nechce obyčajný cumeľ z lekárne. Skúste tento so Swarovského kryštálmi. Jednoducho nie je hladné, je len rozmaznané. Za vyskúšanie nič nedáte. No vlastne áno, 38 dolárov.
Zdroj: etsy.com
5. Upgrade pre rozmaznané bábätko
Stratiť Swarovského cumeľ by bol prúser, takže tu je klipsa naň. A nebojte, šanca, že nejaký ten kryštálik sa odlepí a šup s ním do dýchacich ciesť dieťaťa je len 1:10. To za tých 33 dolárov risknete.

Zdroj: youngandstylish.com
4. Pre smradľavé bábätko
Ak vám vaše dieťa nevonia, môžete skúsiť niektorý z parfumov určených pre novorodencov a dojčatá, je ich kopec. Alebo môžete svoje dieťa prebaliť a umyť, bude to hygienickejšie a zrejme aj lacnejšie než 30 eur.
Zdroj: fragrancex.com
3. Pre hanblivé bábätko
Už je síce po dovolenkovej sezóne, ale ak sa chystáte na last minute do Turecka, pribaľte svojej polročnej dcére bikiny. Že prečo? No lebo je to hrozne chutné. A vôbec nie sexistické. Od 30 dolárov.
Zdroj: babikini.com
2. Pre bábätká so zdravou chrbticou
Čo sa zamladi naučíš, v starobe pocítiš na krížoch. Od 35 dolárov.
Zdroj: dailymail.co.uk
1. Pre holohlavé bábätká
Ja viem. Matky dievčatiek trpia, že sa ich každý pýta, či je to chlapček. Nepomáhajú náušnice, nepomáha ružové oblečenie, nepomáha detská čelenka s kvietkami. Ľudia sa to pýtajú stále a mamičku je frustrovaná, veď čo ak z jej dcéry vyrastie transsexuál, keď jej pohlavie spochybňujú už v takom ranom veku? Ale tomu je koniec vďaka detským parochniam za 30 dolárov.

Zdroj: baby-bangs.com
Zdroj: baby-bangs.com

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára