štvrtok 16. októbra 2014

Blížia sa Vianoce, máte už darčeky? + SÚŤAŽ


Blížia sa Vianoce. Keby ste nevedeli, Billa vám to pripomenie. Určite sa čoskoro pridajú aj ostatné obchody.
Zdroj: FB stránka O médiách
Takže zásadná otázka. Máte už nakúpené vianočné darčeky? Ja si zoznam možných darčekov robím počas celého roku, v súčasnosti už mám vymyslených päť darčekov z ôsmich. Väčšinu objednám cez internet do konca novembra. A od decembra ma do obchodného centra nedostanete ani s revolverom pri hlave. Obdivujete ma, že?

No len sa priznajte, koľkí z vás sa na poslednú chvíľu (23. decembra, prípadne 24. decembra doobeda) nahrnú do Tesca a zúfalo hľadajú nejaký darček, ktorý aspoň trochu nebude vyzerať tak, že ste ho na poslednú chvíľu zo zúfalstva kúpili v Tescu.

Ale ja mám pre vás tip na super darček. Kalendár na rok 2015. S vlastnými fotkami. Ja viem, to poznáte, však to ponúkajú všetci, vrátane drogérií. Ale úprimne, skúšali ste si urobiť kalendár v tých programoch? Podľa mňa katastrofa. 

Tento kalendár je už rovno pripravený na použitie. Vašou najnáročnejšou úlohou bude vybrať fotky, napr. svojich ratolestí. Keďže fotiek máte určite tisícky, nejaké v telefóne, nejaké vo foťáku, nejaké v starom telefóne, tak hor sa do toho. Ja si svoje triedim už od júna a stále som neskončila. Keď konečne vyberiete 13 fotiek, už len skočte do nejakej tej drogérky alebo fotolabu a dajte vytlačiť. A potom len nalepíte do kalendára. Žiadne prplačky s fotoprogramom. Hotovo. A darček pre starých rodičov je hotový. V prípade ozajstného zúfalstva ho dajte prázdny s tým, že nech si fotky vyberú sami.
Kalendár má krásnu grafiku, je originálny a má tiež perfektné nálepky, ktoré sa používajú ako pripomienky do kalendára (ZOO, narodeniny, začnem konečne cvičiť, dovolenka atď.). A tento skvelý nápad spáchala moja spolužiačka z výšky Oľga so svojou kámoškou. Žena na rodičovskej dovolenke. Ďalšia matka, čo sa zjavne nudí. Takže ak máte o kalendár záujem, píšte jej na o.durisova@uniatesttrade.sk, volajte na 0915 626 101 alebo likujte jej stránku Olala photos a tam jej píšte.

Oľga mi síce nezaplatila za tento blog post (predsa len ten rodičovský príspevok je nízky), ale poskytla jeden kalendár a ten môžete vyhrať. Stačí napísať svoj email nižšie a 31.10.2014 generátor náhodných čísiel vyžrebuje jedného z vás, kto kalendár získa.

Aktualizácia 3.11.2014: Súťaž bola ukončená, víťazný email tatiana.jan.....ova@gmail.com. bol kontaktovaný, všetkým ostatným ďakujem za účasť. Súťaže budú aj naďalej.Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára