piatok 31. októbra 2014

Tipy na halloweenske kostýmy pre tehotné


Aj keď Halloween nie je náš sviatok, už nejaký ten čas ho tu máme v podobe halloweenskych párty, vyrezávania tekvíc a niekde už aj deti chodia po uliciach od domu k domu a strašia si sladkosti. Mňa to zatiaľ len tak lízlo.

Dieťa si v škôlke vyrezalo tekvicu (dieťa si kopalo loptu, kým manžel vyrezával), doniesli sme ju domov, dali pred dvere, našli jedinú čajovú sviečku v dome, zapálili. Zhorela asi o 30 minút. O tri dni už z tekvice mušky začali vylietavať, na štvrtý deň som sa odvážila nazrieť dovnútra, a potom som manžela v izolačnom obleku poslala tekvicu vyhodiť do smetiaka. Nech si tie bakteriologické kultúry žijú svojim životom na skládke odpadu.

Ale kebyže som v USA, tak svoje tehotenské brucho môžem naozaj kreatívne využiť v rámci halloweenského kostýmu. Takže ak ste v požehnanom stave a chystáte sa na halloweensku párty, tu je niekoľko tipov.

1. Loptový základ
Ak nemáte veľkú fantáziu, tak si vystačíte s tým, že vaše brucho vyzerá ako nejaká športová lopta.

2. Trochu fantázie a farieb
No možno ani tej fantázie nie. Ale aspoň kresliť by ste mali vedieť (alebo niekto okolo vás). A možno ani to nie, proste smajlíka nakreslíte na brucho a kvalifikujete sa na kostým.


3. Bochník v peci
V angličtine sa povie tehotnej žene, že má bochník v peci (Bun in the oven). No tak to zoberme doslovne a máte kostým. Avšak ak máte okolo seba veľa tehotných kámošiek, tak je možné, že ich na party stretnete v podobnom kostýme, a potom ešte týždeň budete pindať, že vám ukradla nápad. Takže radšej skúste niečo iné.4. Ozaj strašidelné
Halloween má byť strašidelný. A čo je na tehotnej žene strašidelné? No predsa to hýbajúce sa dieťa, ktoré vyzerá, že sa ide predrať cez kožu ako vo Votrelcovi.


Obmenou môže byť, že ste jednorožec a čakáte jednorožca, ktorý sa už prediera. Ešte tak dúhu by mohla mať v zadku (lebo jednorožce prdia dúhu, ak ste nevedeli).


Na tejto dáme nie je strašidelný jej kostým, ale jej výraz. Vyzerá, že to dieťa si ozaj čoskoro vystrihne z brucha.
5. Tehotný charakter
Ste tehotná, tak to využite a prípadne zapojte partnera. Tehotná mníška, tehotná žena, ktorá má dieťa s mliekarom (v našom prípade by to bol poštár) alebo tehotná tínedžerka Juno.
Ja osobne by som išla za Rosemary, na taký kostým som nenatrafila, bola by som originálna (a nikto by nevedel, čo to je).

6. Originálne
Nenašla som z týchto druhov kostýmov viac ako po jednom, tak som ich zaradila ako originálne (ale nejak som sa zas pri hľadaní nenamáhala, tak berte s rezervou). 

Miley Cyrus na demolačnej guli to u mňa jednoznačne vyhrala.


Táto asi tuší, že čoskoro bude dojnou kravou pre svoje dieťa.
7. Pre zúfalcov na poslednú chvíľu
Neboli by to USA, keby neponúkali aj rýchle riešenie pre tehotné. Niekoľko tričiek, ktoré halloweensku kostýmovú dilemu vyriešia.


PS: Všetky obrázku su kradnuté z internetu a nechcelo sami zdrojovať. Neznalosť zákona neospravedlňuje, lenivosť snáď áno.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára