utorok 2. decembra 2014

Alicia Silverstone ako láskavá mama


Poznáte Aliciu Silverstone? Ja si ju pamätám najmä z klipu Crazy od Aerosmith. Už tam sa začala nejaká moja antipatia voči tejto herečke a prehĺbilo ju pár fakt zlých filmov, ktoré som videla, keď ešte neboli súkromné televízie, ktoré by ponúkli vybrať si aspoň z dvoch rôznych zlých filmov. Z nich mi utkvel najmä v pamäti The Crush, kde hrala psychopatickú tínedžerku.

Ale na dlhší čas som o nej nepočula, až kým na mňa odniekadiaľ nevyskočila ako Kind Mama, teda opak Antimamy. Neodolala som a trochu som sa prelúskala jej stránkou Láskavý život a táto herečka si urobila biznis nielen z materstva, ale dokonca z celého života. Takže sa môžete naučiť čosi o láskavej diéte, láskavej láske k zvieratám a láskavom ekologickom živote. No proste naučte sa žiť láskavý život v 101 krokoch.
Zdroj: thekindlife.com

A moja antipatia sa ešte viac prehĺbila, lebo keď mi podpriemerná herečka hovorí, že si mám kúpiť jej knihu, ktorú by ona hrozne rada čítala, keď bola tehotná, a že sa z nej dozviem jej recept na šťastné počatie, tehotenstvo, pôrod, materstvo a dieťa, tak teda ďakujem, neprosím. Lebo neverím na zaručený a univerzálny recept a ona sa fakt tvári, že ho má. Veď posúďte sami.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára