piatok 22. júla 2016

Moja teória, prečo sa ľudia sťahujú mimo mesta + SÚŤAŽ


Deti majú jednu nevýhodu. No dobre, majú ich viac, ale teraz píšem o jednej z nich. Treba ich vončiť. Venčiť je nesprávne, keby ste náhodou nevedeli, takže som vymyslela nové slovo. Ja idem deti vyvončiť.

Keď sa konečne moje deti oblečú. Keď ich konečne oblečiem a ony sa rozhodnú pre niektorý z dopravných prostriedkov, vyrazíme von, urobíme pár koliečok po sídlisku a dôjdeme na ihrisko. Tam nastáva bitka buď medzi nimi dvoma alebo aj s inými deťmi o šmýkačku, erárne autíčko, pieskovisko aj hojdačky.

Občas sa mi fakt vončiť nechce, a tak vyhodím deti na našu malú predzáhradku a tam majú pieskovisko, hojdačku, autíčka a iné veci len pre seba a ja nemusím robiť dohľad, či niekoho netresnú alebo niekomu nezoberú formičku.

Je neuveriteľné, koľko sa toho zmestí na 20 metrov štvorcových predzáhradky. V lete totižto pridávame aj stan, bazénik a hojdaciu sieť.

Takže sťahovanie sa mimo mesta do domov so záhradou alebo aspoň bytov s predzáhradkou či väčšou terasou je priamym dôsledkom detského hádania sa a naťahovania na ihriskách. To je moja teória.

Ak si chcete aj vy trochu uľahčiť život, skúste vyhrať hojdačku Smooby Tuleň. Ak ju chcete vyhrať, napíšte svoj email do formulára nižšie a 15. augusta jedného z vás generátor náhodných čisiel vyžrebuje. Hojdačku do súťaže venovalo Hračkárstvo Mackoviahracky.sk.

Aktualizácua 15.8.2016: Vyhral email janka.vy....lova@gmail.com. Výherkyni gratulujem, ostatní nesmúťte a zapojte sa do budúcich súťaží.


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára